Kullanım ve Satış

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aşağıdaki koşullara göre sunulmaktadır. Lütfen dikkatle okuyunuz.


Aşağıdaki koşullar ve esaslarda "Sanatsalbaskı.com" kelimeleri ile İnternet sitesinin sahibi olan ve adresi Perpa Ticaret Merkezi B-Blok 2. kat no. 86 Okmeydanı, İstabul 34384 adresinde olan SB SANATSAL BASKI SAN. VE.TİC. LTD. Şirketi "Müşteri" kelimesi ile İnternet sitesinin kullanıcılarını anlatmaktadır.Müşteri; İnternet sitemizi kullanarak aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş oluyor.

Sanatsalbaskı.com bildirim yapmaksızın kendi içeriğini değiştirilebilir. Sitemiz ve kullanım koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız bizde saklıdır. Eğer buradaki hükümlerin herhangi biri geçersiz ya da hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz hale gelirse, bu koşul ya da hüküm bölünebilir kabul edlir ve geri kalan koşul ve hükümlerin geçerliliği ve uygulanabilirliğini etkilemez.
Müşteri, İnternet sitesini ya da herhangi bir ürün resmini, ürün bilgisini, ürün tanımını, fiyatı, sayfa düzenini, sayfa tasarımını, ticari takdim şeklini, ticari markayı, logo ve diğer içerikleri açıkça izin verilmiş olması haricinde, ticari bir amaç için çoğaltamaz, kopyalayamaz, satamaz ve diğer şekillerde istismar edemez.
Müşteri, İnternet sitesi içeriğini izlemek, almak ya da kopyalamak için herhangi bir teknoloji (içerik çeken robot, örümcek vb.) ya da diğer veri çıkarma araçlarını veya süreçlerini kullanamaz.
Müşteri, İnternet sitesinin ismini ya da İnternet sitesinde kullanılan ticari markaları içeren herhangi bir meta etiket, arama terimi, anahtar terim ya da benzerini kullanamaz.
Müşteri, İnternet sitesini sunmak için kullanılan teknolojileri ve İnternet sitesinde sunulan hizmetleri modifiye edemez, bunlardan türev çalışmalar üretemez, üzerlerinde ters mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez, çözemez.
Müşteri, İnternet sitesine müdahele eden ya da başka kullanıcıların İnternet sitesini kullanma yeteneğini sınırlayan herhangi bir işlem yapamaz.
Müşteri, üçüncü şahısların bu Kullanım Koşullarına göre yasak olan herhangi bir faaliyeti yapmasına yardımcı olamaz veya buna teşvik edemez.
Müşteri ve Sanatsalbaskı.com arasında İnternet sitesini kullanımından doğan herhangi bir anlaşmazlıkta TC kanunları geçerli olacaktır.
Sanatsalbaskı.com’a ait sanatsalbaski.com hizmetin “YÜKLE VE SATINAL HİZMETİ”n tanımı:
Sanatsalbaskı.com’a ait www.sanatsalbaski.com sitesini kullanan Müşteri kendi görsellerini sisteme yükleyerek işlerinin sanatsal baskısı sipariş edebilir. Bunu yaparken Müşteri; kağıt, diğer medya, baskı tipi, format, boyut ve arkalık seçeneklerinden kendisine uygun olanları seçer. (Bu konularda danışmanlık almak için Sanatsalbaskı.com’a başvurabilirsiniz).

Müşteri; kendi görsellerinin baskısını www.sanatsalbaski.com sitesinden satın aldığınızda:

- Ana sayfa ekranı. Bu ekranda yükle ve satın al butonuna tıkladığınızda yükleme sayfasına iletilirsiniz.

- Yükleme sayfası ekranı. Müşteri; ara yüzünü kullanarak görselini İnternet sitesine yükleyebilir. - Müşteri; bu sayfada istediğiniz baskı ve çerçeve türlerine karar verir.

- Sipariş sayfası ekranı. Müşteri: Bu sayfada iletişim bilgilierini girer.

- Alışveriş sepeti ekranı. Müşteri, burada satınalmak üzere olduğu ürünün bilgilerini ve fiyatını görür. Burada siparişinizi değiştirmek imkanı vardır. Burada size bir müşteri hesabı oluşturulur.

- Özet ve ödeme ekranı. Müşteri, Bu sayfada ödeme şeklini ve siparişininin detaylarını (içerik, adet, gönderim şekli, fiyat) teyit eder.

- Ödeme ekranına geçebilmek için Müşteri, İnternet sitesinin koşullarını kabul etmesi gerekir. Müşteri; şartları kabul ettiğini en alttaki seçme kutusunu işaretleyerek onaylar. Her sipariş öncesi koşulların kabulu gereklidir.

- Siparişinizin ödemesini yaparsınız.

- Paytr sistemi ödemeyi konfirme eder.

- Bir kaç dakika içinde Sanatsalbaskı.com eposta adresinize siparişinizle ilgili konfirmasyon epostası gönderir.


Sanatsalbaskı.com’un Genel Satış Koşulları aşağıdaki gibidir.

Müşteri, siparişini verdiği anda gönderim adresi olarak bildirdiği adres siparişin sevkedileceği adrestir. Bu adres fatura adresinizden farklı olabilir. Sipariş verildikten sonra gönderim adresini değiştirmek imkansızdır. Fakat yine de böyle bir zorunlulukla karşılaşırsanız Sanatsalbaskı.com iletişime geçiniz.

Siparişin Teslim Alınışı

Bütün Sanatsalbaskı.com siparişleri gönderim esnasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Paketinizi teslim alırken hasar kontrolü yapmak Müşteri sorumluluğundadır.

Müşteri; siparişini kargo görevlisinin önünde açar ve yine kargo görevlisinin önünde hasar ve problemler için kontrol ettikten sonra eğer bir problem tetkik ederse aynı kargo görevlisiyle geri gönderebilir. Müşteri yaşadığı problemle ilgili Sanatsalbaskı.com müşteri temsilcisi ile irtibat kurabilir. Yukarda anlatılan kurallara uyulduğu taktirde Sanatsalbaskı.com hasarlı ürünü geri alıp size yeni bir gönderim çıkartır. Aksi taktirde kargo kaynaklı Sanatsalbaskı.com’un hasarlı ürünler üzerinde herhangi bir sorumluluğu yoktur.

İade Hakkı Sanatsalbaskı.com’un ürünü hatalı göndermesi, ürün üretilirken teknik bir problem oluşması veya Sanatsalbaskı.com’dan kaynaklanan gözlü görünür bir problem çıkması halinde Müşteri’nin 14 gün içinde ürünü iade etme hakkı vardır. Böyle bir durumda lütfen iade koşullarını görüşmek için müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz. Yanlış gönderim durumunda yeni gönderimin masrafını Sanatsalbaskı.com üstlenir.

Ancak aşağıda belirtilen durumlar için, ürün/ürünler MÜŞTERİ tarafından kullanılmamış/istifade edilmemiş olsa dahi, MÜŞTERİ’nın iade hakkı bulunmamaktadır :

  1. MÜŞTERİ’nın siparişini oluştururken yaptığı hatalarından meydana gelen (yanlış boyutlandırma, hatalı baskı tipi seçimi, hatalı kağıt seçimi, hatalı çerçeve seçimi ve benzeri) durumlarda Sanatsalbaskı.com iade ve değişim kabul etmemektedir.
  2. MÜŞTERİ’nın sipariş oluştururken kullandığı görseldeki pikselasyon, düşük çözünürlük veya düşük kaliteli dijital imge problemleriyle ilgili mesuliyet kabul etmez be bu durumlarda Sanatsalbaskı.com iade ve degişim kabul etmemektedir.
  3. İade hakkı kullanımı mümkün olan hallerde, MÜŞTERİ, cayma süresi içinde malı, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmadığı takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan kanun gereği sorumludur. Buna göre, cayma tarihine kadarki süreçte Ürün`ün teknik özelliklerine ve işleyişine uygun bir şekilde kullanılmamasından ötürü değişiklik veya bozulma olursa MÜŞTERİ iade hakkını kaybedebilir.
  4. Eğer siparişiniz yanlış gönderilmiş ise Sanatsalbaskı.com ürününüzü iade eder.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ VE SORULARINIZ

Sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen müşteri temsilcimizle email yolu ile irtibat kurunuz. Hizmetlerimiz ve siparişleriniz hakkında bilgi vermekten mutluluk duyarız.

ZORUNLU HALLER

Zorunlu haller söz konusu olduğunda Sanatsalbaskı.com ortaya çıkan gecikme ve aksaklıklardan sorumluluk kabul etmez.